40007

Taki numer został mi dzisiaj przydzielony. Wiadomości o tym że zostałem zakwalifikowany nie dostałem, ale przecież z jakiegoś powodu założyłem to konto na stronie maratonu. Pierwsze logowanie z rana i JEST! Trzeba tylko zapłacić, no i tutaj pojawia się problem, bo logując się przez wersję angielską zapłacić mogę tylko kartą na V lub MC, a takie to mam z Polski i nie chciałem tych pieniędzy wydawać na bieganie, więc szybkie przelogowanie się na wersję chińską i…kolejny problem bo nie ma możliwości zapłaty przez alipay, a jedynie przelewem bankowym. Problem bo moje główne konto bankowe nie ma aktywowanej bankowości internetowej, a to które ma nie ma środków. Na szczęście chwilę potem June wstała i poratowała.

Oczywiście parę razy serce mi się zatrzymało gdy wyskakiwały kolejne błędy, ale koniec końców płatność przeszła, numer przydzielony i pozostaje czekać do ostatniego tygodnia grudnia by odebrać zestaw startowy.

Teraz mogę spokojnie realizować ten swój misternie rozpisany plan, zobaczymy co z tego wyjdzie. Obecnie forma jest, ale muszę czuwać bo ostatnio gdy biegałem tak szybko skończyło się to paskudnym przetrenowaniem i zarówno zniechęceniem do biegania jak i paskudnymi kilkoma tygodniami pełnymi zmęczonych nóg.

Generalnie to zapowiadają się ciekawe dwa miesiące (niecałe nawet). Dzisiaj dobiłem do 2500 kilometrów w ciągu roku, czyli najlepiej od roku 2012 kiedy do Chin przyjechałem. Do 3000 nie dobiję, ale powinienem być gdzieś w okolicach, zresztą już i tak przekroczyłem moje planowane 2400, więc spokojnie mógłbym spuścić z tonu.

Na jutro zapowiadają deszcz, zobaczymy co z tego wyniknie, raczej nie zanosi się na to bym w końcu miał okazję sprawdzić kurtkę przeciwdeszczową (gdybym zapłacił za nią tyle ile oryginalnie kosztowała a nie trzy razy mniej w przecenie to byłbym bardzo niezadowolony), ale przynajmniej powinno być chłodniej, a to zawsze jest plus w tym klimacie. Byleby tylko duszno nie było, bo to bije na głowę upał.