Organizacja ciąg dalszy

Przed dwudziestą okazało się że jednak autobus będzie, ale będzie bardzo wcześnie rano. Nie jest to jednak równoznaczne z tym czy wycieczka się odbędzie bo nie wiadomo ilu nauczycieli zdecyduje się na udział.

Nie wiem czy przebija to wyciąganie informacji o planie zajęć od uczniów zamiast od asystentki ale z pewnością jest blisko.

Przypomina mi się Changchun i brak wody przez kilka dni o czym nikt nie informował, oraz odbieranie wypłat wieczorem na parkingu w samochodzie księgowego. Chciałem napisać że Shengda osiągnęła ten poziom, ale chyba jeszcze nie.

Zobaczymy czy osiągnie bo muszę jeszcze dostać parę dokumentów i mam obiecaną pomoc przy zakupie biletów samolotowych, także jeszcze mogą spaść z pozycji trzeciej na czwartą.

Oczywiście pierwszą w rankingu najlepiej zorganizowanego miejsca pracy zajmuje szkoła Chrisa. Drugie to Jiawang, bo tam jednak parę rzeczy było wiadomo z wyprzedzeniem.

Zastanawiałem się o czym by tu napisać gdy napiszę już o organizacji, lub jej braku, ale Shengda mnie nie zawiodła i okazuje się że jutrzejszy wypad jest jednak odwołany bo nie ma autobusu.

To zapewne autobus z Mojego sąsiada Totoro, który pojawia się i znika, a potem znowu się pojawia i znowu znika…

Zuila

Podwójny brak słów dla moich studentów.
Tydzień temu przyszła bardzo charakterystyczna studentka. Charakterystyczna bo zawsze jest aktywna, bardzo Jej zależy na angielskim i widać że się stara.
I w tym tygodniu przyszła po raz drugi.
– A Ty nie byłaś już tydzień temu?
– No byłam, ale dzisiaj przyszłam za koleżankę, bo Jej mama jest w szpitalu i Ona musi się Nią opiekować.
Tak mnie zszokowała że Jej nie wyrzuciłem tylko pozwoliłem odpowiadać. Oczywiście ocena do poprawy bo to nie ma nawet o czym mówić…

Zuila, zuila.

Koleżanka wysłała wiadomość że mnie przeprasza. Powiedziałem żeby się nauczyła i przyszła za dwa tygodnie. Egzamin ostatni zrobię w jednym tygodniu wszystkim, choćbyśmy mieli do nocy siedzieć każdego dnia to wszyscy będą odpowiadać za jednym zamachem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.