Gdy nic się nie dzieje

To ciężko coś napisać.

Chyba dzisiaj przypada początek zimy, według chińskich pór roku, ale głowy sobie uciąć nie dam, a sprawdzać aż tak bardzo mi się nie chce. Mam wrażenie że to dzisiaj bo było bardzo, ale to bardzo zimno gdy poszedłem biegać. Do tego stopnia że postanowiłem zrezygnować jutro z interwałów, biec w leginsach i rękawiczkach. Po prostu za zimno by bawić się w jakieś inne cuda.
Przemęczyłem dwanaście kilometrów w chłodzie, ale przyznam się bez bicia że wiele z tego przyjemności nie miałem. Naprawdę takie bieganie nie ma wielkiego sensu. Co gorsza zastanawiam się czy bieganie trzy razy w tygodniu tego samego nie zamęczy mnie psychicznie. Chociaż nie…bo dwa razy będzie koło trzynastu, a raz będzie dziesięć. Najzwyczajniej w świecie nie chcę robić interwałów w chłodzie, to się nigdy, ale to nigdy nie kończy dobrze dla mojego gardła, a skoro przede wszystkim chodzi o zdrowie to po co ryzykować jakąś zakichaną, dosłownie i w przenośni, infekcję?
Lepiej odpuścić, pobiegać ot tak, dla przyjemności. Świetnie byłoby zrobić jakiś kros, tylko że nie za bardzo wiem gdzie…w sobotę ruszę na poszukiwania trasy do krosu, a jutro spokojnie sobie pobiegam. Miałbym pulsometr to bym próbował biegać WB2, nie mam i jestem z tego nawet zadowolony bo wtedy to bym trenował a nie biegał.

Myślałem że wytrzymam przynajmniej cały październik z interwałami, ale naprawdę nie mam ochoty się pochorować. Wystarczy mi już że studenci chorują, kichają, prychają, kaszlą i lada moment zaczną mi przychodzić połowy połów grup.

A skoro już o grupach mowa, to dzisiaj jedna się bardzo poprawiła. Po tym jak poprzednio nikt z Nich nie odrobił zadania domowego tak dzisiaj odrobili wszyscy. I to bardzo dobrze, aż się Ich nachwalić nie mogłem.
Ogólnie to Ci moi studenci są w porządku, owszem nie wszyscy wszystko łapią, trochę tam sobie gadają, jednak ogólnie rzecz biorąc jest dużo lepiej niż w Changchun. Przypuszczam że na jakiejś dużej uczelni byłoby jeszcze lepiej, ale tego się teraz nie dowiem.