Mogę zadać ci pytanie?

P1130926 (Copy)

Rano poszedłem biegać, ale ciało odmawiało posłuszeństwa, nogi nie niosły, a wręcz bolały, było potwornie nieprzyjemnie i z trudem przebiegłem te dziesięć kilometrów, męczyłem się strasznie, poczułem się znowu jak w Changchun kiedy to bieganie było wyzwaniem a nie przyjemnością i stwierdziłem że takie coś nie ma sensu, więc przy dziewięciu wróciłem z bieżni do mieszkania i wyszło trochę ponad dziesięć. Nie ma potrzeby biegać więcej. To przede wszystkim powinna być przyjemność a zmuszanie się do biegania odbiera ją całkowicie.

P1130928 (Copy)

Tylko jedne zajęcia dzisiaj i ponownie fajna grupa rozgarniętych młodych ludzi, którzy w dodatku mieli do mnie parę pytań i mogłem sobie z Nimi porozmawiać pomimo tego że nie lubią angielskiego, przynajmniej ta głośniejsza część nie lubi. W gruncie rzeczy to całkiem sporo studentów dość otwarcie mówi że angielskiego nie lubi. No cóż…nie każdy musi ten język lubić, nie każdy musi lubić wszystkie przedmioty jakie ma na studiach, w końcu niektóre z nich to typowe zapchaj dziury które są do niczego nie potrzebne (khem estetyka tłumaczom khem).

P1130932 (Copy)

Przestało dzisiaj padać, nawet słońce wyjrzało i zanosi się na to że będzie tak jak mówiłem, czyli przez najbliższy miesiąc słońce nie zniknie, wręcz będzie prażyć. Czyli taki powrót do północnych Chin na południe od Pekinu. Zimno nie ma, deszczu nie ma, ale wszyscy mówią że to już jesień. Aż chciałoby się im powiedzieć że do jesieni to jeszcze daleko, ale co ja tam wiem…

P1130934 (Copy)

To teraz do tego pytania z tytułu. Chodzę po klasie i nagle jedna ze studentek pyta:
– Mogę zadać ci pytanie?
– Ależ proszę bardzo.
– Wiesz, że wyglądasz jak gwiazda filmowa?
– O, naprawdę? A jaka?
– Jak Harry Potter, tylko brakuje Ci błyskawicy na czole.
– No tak, mam za to inną bliznę.

P1130939 (Copy)

Słyszałem już to w Changchun. Tak sobie myślę że to kwestia tego że nie widują tu zbyt często obcokrajowców w okularach i potem każdy może tego Radcliffe’a przypominać.

P1130943 (Copy)

P1130941 (Copy)