Szpital

P1130432 (Copy)

Miałem serce w przełyku.
Wstaliśmy o szóstej trzydzieści, o siódmej dwadzieścia byliśmy już po śniadaniu i siedzieliśmy w autobusie do Zhengzhou. A do szpitala dotarliśmy o dziesiątej dwadzieścia. Czyli na czterdzieści minut przed skończeniem zapisów. Same badania miały być przeprowadzane do dwunastej. Rany…rany! Stanąłem w najwolniejszej kolejce pełnej ludzi z mnóstwem problemów i tysiącami pytań. Koniec końców zarejestrowano mnie dziesięć minut przed jedenastą a badania skończyłem pół godziny później. Dłużej stałem w kolejce niż byłem badany.

P1130433 (Copy)

Nie znam jeszcze pełnych wyników, poprosiliśmy o wysłanie ich do Xinzheng, ale wiem że ciśnienie dalej mam niskie, wzroku mi nie sprawdzano tylko sprawdzano czy jestem daltonistą, skurczyłem się o 4 centymetry, a waga pozostała taka jak w czasie ubiegłorocznego badania. Do tego doszło jeszcze EKG, USG jamy brzusznej, badanie krwi i moczu. Ach, no i prześwietlenie klatki piersiowej.

P1130434 (Copy)

Chińczycy stojący przede mną w kolejce jechali głównie do pracy do Iraku, nie mam pojęcia dokładnie do jakiej bo o to się już nie pytaliśmy, ale fakt ten mnie trochę zaskoczył. Nie wiedziałem że coś tam się chińskiego w Iraku dzieje. Inna sprawa, gdzie się nie dzieje coś co ma związek z chińczykami?

P1130436 (Copy)

Po walce ze szpitalem udaliśmy się kupić nową kartę do telefonu, ale już się okazało że ktoś używał tego numeru przede mną i na przykład na taobao numeru zmienić nie mogę bo jest przypisany do innego konta. Takie sobie zabezpieczenie wybrali. Ciekawe, bardzo ciekawe.

P1130437 (Copy)

Następnie ruszyliśmy do Decathlonu na porządne zakupy. Wzbogaceni o nowe ciuchy wróciliśmy do Xinzheng i poszliśmy sobie potruchtać. Wytruchtaliśmy trochę ponad pięć kilometrów. Czyli nie ma tragedii, ale szału też nie. Inna sprawa, że pogoda była tragiczna. Duszno, parno, ogólnie mówiąc to niezwykle ciężko się biegało.

P1130438 (Copy)

I tak minął wtorek.

P1130445 (Copy)

Środa minęła do bólu leniwie, trochę pobiegaliśmy, trochę poćwiczyliśmy i spakowaliśmy się do drogi czekającej nas w czwartek.

P1130458 (Copy)

P1130456 (Copy)

P1130454 (Copy)

P1130447 (Copy)