Zdenerwowana Chloe

Zaczęło się już na pierwszych zajęciach. A poszło o to że ludzie przychodzą na zajęcia i podają się za inne osoby. Nie jest to coś czego w Polsce nie znamy, ale jeżeli Chloe pracuje z Nimi już cały semestr to wie kto jest z której grupy. A mimo to coś takiego próbują zrobić. Bardzo to niesympatyczne z Ich strony, ale co zrobić, czegoś takiego się nie uniknie. Nigdy jeszcze nie widziałem Chloe tak zdenerwowanej, normalnie jest to oaza spokoju porównywalna do mnie.
– Przez dwadzieścia lat się uczyłam, od czterech lat uczę w szkołach, a Oni myślą że są ode mnie mądrzejsi.
– No nie oszukujmy się, nie są, bo jak mogą być. To my znamy sztuczki.
– Właśnie! Wszystkie!
No i tak nam zleciały zajęcia pierwsze na których pojawiła się też Linda, która zajęła trzecie miejsce w konkursie (z którego zdjęć chyba nigdy nie będzie), a która na poprzednie zajęcia nie przyszła bo jest z innej grupy i ktoś powiedział Jej coś przykrego. W ogóle ta pierwsza grupa piątkowa to kpina, gdyby nie te pięć dziewczyn z klubu to te zajęcia byłyby mocno kiepskie, a grupa liczyłaby 10 osób.
Wszystkie grupy poradziły sobie doskonale z tematem zaproszeń, absolutnie żadnych problemów, a temat nie jest aż tak skomplikowany jak komplementy by robić go przez trzy tygodnie. Także za tydzień ruszamy z nowym tematem i będzie super.

Okazało się że jutro nie mam zajęć, co trochę mnie zmartwiło, będę musiał Chrisa wybadać co się dzieje, bo chyba wszystkich uczniów nie odstraszyłem, byłoby mi Ich bardzo szkoda. Nawet nie chodzi o pieniądze bo to się wyjaśniło, ale o te dzieciaki. Zwłaszcza o Mary, która powinna się uczyć jak najwięcej bo to świetna dziewczyna.

Na zajęciach trzecich powtórka z pierwszych czyli znowu Chloe się wściekła i krzyczała na tego ucznia strasznie. A on w dodatku, podobno, bardzo niegrzecznie się zachował i jeszcze pyskował. No w sumie to co Mu się dziwić, przesiedział półtorej godziny na daremno. Zmarnowany czas.

Na youtubie pojawiły się cztery nowe filmy, są to rozmowy ze studentami na temat tego dlaczego uczą się angielskiego i dlaczego ćwiczą język angielski mówiony. Dla przypomnienia – https://www.youtube.com/user/DeszczOdrodzony
A skoro zostałem poproszony o zrobienie takich filmów to w końcu wziąłem się w sobie i zrobiłem swoją ankietę na temat motywacji i oddałem ją w ręce Bryana z prośbą o przetłumaczenie. Mam nadzieję że wyrobi się jeszcze przed odlotem i będę mógł trochę podziałać w tym temacie.
Tak, znowu bez zdjęć. Wiem :-)