Niedziela i przegapione #10

P1030954 (Copy)

W gruncie rzeczy to niczego w tym tygodniu nie opuściłem, nie napisałem jedynie o zamachu na placu niebiańskiego spokoju. Chińskie media starały się o tym nie pisać, a jeżeli pisały to były to praktycznie kilkuzdaniowe wzmianki i nic więcej. Dlaczego? No cóż, po co ludzi dręczyć jakimiś nieprzyjemnymi informacjami że dzieje się w kraju coś niefajnego. Pech taki że żyjemy w czasach globalnej wioski i nawet w Chinach takie informacje wypływają. Są publikowane w internecie, na blogach, mikroblogach, różnych portalach, wszystko dzieje się to w oka mgnieniu i czasem system po prostu nie wychwycą wszystkich tych informacji od razu. Potrzebuje go trochę więcej, ale w końcu nadgania i wszystko znika. Znika bo nic co pojawiło się kiedyś w internecie nie zostanie utracone na zawsze.

P1030955 (Copy)

W ogóle to strasznie dziwna ta niedziela, pierwszy raz odpuściłem pedałowanie bo mi się już najzwyczajniej w świecie nudziło. Zawsze powtarzam że jeżeli Ci się nudzi to znaczy że robisz coś za wolno, ale dzisiaj nie było pory na interwały, więc odpuściłem. Kupiłem kolejne słuchawki, pewnie znowu na 2-3 tygodnie jak dobrze pójdzie i może nie będę się nudzić we wtorek w czasie biegu.

P1030956 (Copy)

A właśnie we wtorek jest spotkanie nauczycieli w szkole u Chrisa, także muszę się tam pokazać, może dostanę kilka dodatkowych godzin…Albo chociaż dowiem się czegoś nowego. Zawsze to kolejna okazja do robienia zdjęć, bo z tym ostatnio jest strasznie krucho, ale nie mam już nawet ochoty tłumaczyć się tym że to miasto zamiast mnie zaskakiwać tak jak zaskakiwało Jiawang to wywołuje we mnie myśli o szarym w szarym.

Ach właśnie…obiecane zdjęcie prac domowych i sprawdzianów:

P1030958 (Copy)

Tak wiem, wszystko ładnie posegregowane i w gruncie rzeczy nie widać ile tego było. Sam zresztą nie liczyłem bo w pewnym punkcie zacząłem po prostu stawiać ptaszki bez dokładnego czytania. Wszystko dlatego że kopiowali na potęgę z tego samego gotowca, lub od tej samej osoby. Wyłapałem trzy główne gotowce, ale nie doszukałem się pierwszego. Nie ma sensu Ich za to karać, w końcu sam podałem Im pytania, następny test za 3 tygodnie będzie już ustny, także zobaczymy jak sobie wtedy poradzą.

P1030957 (Copy)