Jak zablokowałem kartę bankomatową

P1020117 (Copy)

Z jakiegoś powodu nie wszystkie bankomaty mają w Chinach klawiatury ustawione w kolejności 123456789 i z jakiegoś powodu niektóre pozwalają wejść na konto nawet jeżeli poda się błędny pin. Efekt jest taki że przed 16 zablokowałem swoją kartę a w planach miałem wyjazd na dworzec by kupić bilety do i z Xuzhou na przyszły tydzień…Jutro czeka mnie odwiedzenie któregoś oddziału ICBC i aktywowanie karty, bo banki zamykane są o 1630…Wątpię żeby bilety jeszcze były, ale nie dowiem się dopóki nie sprawdzę.
Najpierw jednak czeka mnie wycieczka na siłownię by spróbować pobiegać na bieżni. Wszystko by ochronić kolana.

P1020124 (Copy)

Rozmawiałem dzisiaj z Johnsonem odnośnie pracy w przedszkolu i okazało się, że się na mnie poskarżyli za moje wczorajsze, lub przedwczorajsze, zajęcia więc więcej już tam nie pójdę. Że się poskarżyli to rozumiem, jest mi z tego powodu niezwykle wszystko jedno, wręcz poczułem ulgę gdy dowiedziałem się że tam nie wrócę. Owszem, oznacza to jakieś problemy z wyrobieniem godzin.

P1020129 (Copy)

Szlag mnie prawie trafił gdy dowiedziałem się że 20=15 czyli 20 zajęć po 45 minut na uniwersytecie w ciągu 2 dni ma oznaczać 15 godzin pracy w tygodniu. Ha ha ha…nie wiem jak wytrzymam 10 godzin w ciągu dnia, a potem jeszcze raz 10 godzin, ale lepsze to niż przedszkolaki. Ciekawe tylko ile planów będzie trzeba przygotować i jak to będzie rozplanowane bo ciężko mi sobie wyobrazić te 10 godzin dziennie…w ogólniaku mieli maksymalnie osiem. Wszystkiego dowiem się za dwa tygodnie gdy zajęcia już się zaczną. Na razie to wszystko jest gdybaniem.

P1020129 (Copy)

W tym tygodniu lenię się do tego stopnia że mam dodatkowo czwartek i piątek wolny, może więc wtedy uda mi się odwiedzić jakiś park w pobliżu, albo ten pałac marionetkowego cesarza. Cokolwiek oprócz tych samych ulic.

P1020131 (Copy)