Wyglądasz na szczęśliwego

Tak dzisiaj usłyszałem w klasie szóstej. Wyglądam bo jestem, a co mam nie być tak po prawdzie. A w dodatku dzisiaj pooglądaliśmy sobie filmy rano. Popołudniu obejrzymy chyba remake ‘Total Recall’ do końca. A tak to głównie oglądamy ‘Up’ (Odlot). Jeden z moich ulubionych filmów animowanych. Zresztą pisałem już o nim, więc nie ma się co powtarzać.

Moja sąsiadka z klasy dziesiątej zapytała czy jestem wolny 4 kwietnia bo Jej mama chciałaby mnie znowu zaprosić na obiad. No oczywiście, że jestem. Tym razem przyjdę przygotowany.  Bardzo to przyjemne, wiem że tu głównie chodzi o to żeby Jej córka mogła sobie angielski podszkolić troszkę, ale to i tak bardzo fajne.

IMG_1804

Na obiad znowu poszedłem do czwórki, ale to faktycznie był ostatni raz, bo ten skromny wybór jest naprawdę skromny. Chociaż tyle że o zupę nie trzeba walczyć. Dzisiaj wziąłem sobie fasolę z tofu. Trochę tam papryki było, ale za mało żeby powiedzieć że to było na ostro. Smaczne było, ale zdecydowanie wolę stołówkę numer trzy. Jutro wracam do jedynki, ale tym razem będę próbował czegoś innego. Zobaczymy co tam mają do zaoferowania poza tackami.

Wiem że to widać na zdjęciach, ale czuję że muszę to napisać: tu jest wiosna! To niesamowite, ale tak właśnie jest! Dzisiaj jest tak w okolicach 10-12 stopni i uczniowie mówią że zimno. Nie dość że wszystko kwitnie to jeszcze pięknie pachnie. Zdjęcia mogę Wam pokazać, ale tych zapachów już nie, także uwierzcie mi na słowo, że w szkole pachnie tak jak w Polsce na łąkach, ptaki są wszędzie, ćwierkają rano, słychać je w czasie posiłków na stołówce i wtedy gdy idę spać. W Polsce już za parę tygodni też tak będzie.

IMG_1814
Cosiek.

Dzień się na tym nie zakończył, ale o tym przeczytacie w niedzielę.