Pierwszy tydzień odhaczony

Trochę stresu na początku, bo to jednak zawsze było kilka tygodni przerwy i człowiek trochę z wprawy wyszedł, ale od wtorku było już w porządku.

Dwie nowe grupy są fajne, trzy stare grupy także fajne.

P1220757

Tylko człowiek który układał ten plan…no kurczę. W czwartek mam jedne zajęcia i to z grupą która też ma tylko jedne zajęcia – moje. W piątek mam jedne zajęcia, w dodatku po południu, z grupą która też ma tylko jedne zajęcia – moje. Nawet nie muszę się wysilać by sobie wyobrazić radość tych studentów gdy poznali swój plan zajęć i zobaczyli że ich jedynymi zajęciami w piątki będą moje. Nie muszę się wysilać bo wystarczy że zerknę na notkę z wczoraj.

P1220763

Słońce dziś świeci, pogoda dopisuje. Jutro ma być jeszcze cieplej. Dwadzieścia trzy stopnie to naprawdę nie w kij dmuchał. Tutaj robi się ciepło tak bardzo szybko. Aż chciałoby się napisać że za szybko, w końcu jak człowiek się przez tych 28 lat przyzwyczaił do późno nadchodzących i krótkich lat to takie dwadzieścia trzy stopnie na początku marca są niezłym zaskoczeniem.

P1220759

A jutro czeka mnie długie wybieganie i tak bardzo nie mogę się go doczekać że od dwóch dni myślę gdzie by tu pobiec. Dopóki nie kupiłem roweru miałem plan żeby dobiec do miejsca gdzie odbywał się ten górski maraton, ale teraz już wiem jak się tam dostać i miejsce to wcale nie jest aż takie interesujące, także pozostaje mi bieganie po terenach które znam lepiej, które mam już dość porządnie obiegane. Tylko pytanie gdzie? Coś się na pewno znajdzie, w końcu to tylko jakieś dwadzieścia kilometrów, więc nie powinno być większych problemów ze znalezieniem jakiejś fajnej trasy, zwłaszcza że teraz już o szóstej robi się jasno więc nie trzeba ciągle uciekać się do tych samych kierunków, można coś tam zaimprowizować bez obawy że się człowiek przewróci o jakiś wystający pręt, czy olbrzymi kamień.

P1220766