Święto zakupów

W tym roku znacznie, znacznie mniej rzeczy i w sumie bardzo dobrze bo tak po prawdzie to i tak jakichś większych zakupów nie planowałem. Udało mi się dorwać przecenione buty i koszulkę z decathlonu, ale to jeszcze w niedzielę, więc się nie liczy. Koszulka niby XL, ale olbrzymia, chyba dlatego przeceniona. Niby przygotowana specjalnie do biegania w wysokiej temperaturze, więc zobaczymy jak się sprawdzi.
Teraz cały czas biegam w jednej, najlżejszej jaką mam, która lepi się do ciała strasznie, ale ma tę niepodważalną zaletę że jest lekka, a oblepianie przestało mi przeszkadzać już parę tygodni temu.

Buty to druga edycja tych które kupiłem rok temu i które zaliczyły ponad 1300 kilometrów (według niektórych to już od 500 kaemów powinny leżeć w koszu na śmieci, a według innych to przed nimi jeszcze drugie tyle), ale kupione pod kątem tylko i wyłącznie długich biegów. Jak się sprawdzą, przekonam się w sobotę. To w sumie moja piąta para butów biegowych w Chinach, chociaż te terenowo-normalne dalej kaleczą palec więc nie wiem co z nimi będzie.

Do tego jeszcze parę rzeczy, ale głównie to wszystko cosie które i tak bym w tym miesiącu kupił, jedynym wyjątkiem jest herbata. Wykosztowałem się na dobrego oolonga i jedną zbożową której w Polsce nie ma, ale która w smaku przypomina naszą kawę zbożową, więc smakuje jak dom. Generalnie to o ile elektronika i ciuchy w tym dniu są przecenione o parę procent, tak herbaty schodzą taniej nawet o połowę. Czyli warto czekać, może nie w przypadku zielonych, ale oolongi, czy pu-erhy to dobry wybór na ten dzień.

Do wczoraj można było zapisywać się na maraton i łącznie zgłosiło się grubo ponad 70000 ludzi. A miejsc jest 30000. Czyli słabo, by nie powiedzieć bardzo słabo. Mam nadzieję że postąpią zgodnie z regulaminem i puszczą wszystkich obcokrajowców, bo kurczę…żele kupione, nowe buty kupione, plan rozpisany i nawet rozpoczęty, a teraz miałoby się okazać że nic z tego? To byłby dopiero cios. Także proszę trzymajcie kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.