Poniedziałek

Po weekendowym (wciąga powietrze) filmie w trzech częściach (wciąga powietrze) przyszła pora na poniedziałek, więc będzie notka (wciąga powietrze).

Ja naprawdę nie mówię w ten sposób, wiem bo czasem się nagrywam i słyszę. Nie wiem dlaczego tak wyszło na filmie, ale co zrobić.

Jeżeli się spodobają to będzie więcej w przyszłości bo już ogarnąłem jak te filmy konwertować i jest to taka miła odmiana od pisania. W żadnym wypadku nie jest to łatwiejsze, bo jednak filmy wymagają przygotowania, jakiegoś skryptu, poza tym dochodzą aspekty wizualne, więc kanał youtubowy z bloga nie powstanie, będzie on zawsze dodatkiem.

W końcu spadł deszcz, także można rozpocząć odliczanie od nowa.

Z okazji końca semestru wydrukowałem 50 ankiet dla moich studentów z pytaniami o zajęcia. Brakuje mi informacji zwrotnych o zajęciach więc postanowiłem je zdobyć. Wybieram sobie losowe 5 osób z każdej grupy i wypełniają ankiety, mogą po chińsku, mogą po angielsku. Wynikami się podzielę po weekendzie.

W piątek przyszły wszystkie osoby z grupy zarządzania zasobami ludzkimi żeby zrobić ze mną zdjęcie grupowe, które zresztą jest dwie notki niżej. To była moja ulubiona grupa. W ogóle studenci to największy plus tej szkoły. Gdybym miał wymienić pozytywne rzeczy związane z tym miejscem to studentów wymieniłbym na miejscu pierwszym bo byli nieporównywalnie bardziej zmotywowani do nauki niż Ci rok temu, no i byli lepsi. Zobaczymy jak to będzie za parę miesięcy.

Tak jak się cieszę że przeprowadzamy się do nowego miejsca tak widzę że organizacyjnie nie będzie wielkiej zmiany, chyba że studium języków obcych będzie lepiej zarządzane. Takim kolejnym kamyczkiem w ogródku był piątkowy email z informacją że właśnie przygotowują dokumenty do pozwolenia o pracę i czegoś im brakuje (licencjatu konkretniej, którego jako absolwent studiów jednolitych magisterskich nie posiadam, ale to wytłumaczyłem). A jest to kamyczkiem ponieważ wszystkie niezbędne dokumenty leżą już u Nich od ponad dwóch tygodni. No nic, będą musieli to pozwolenie wysyłać do Polski bo w tydzień go nie dostaną.