Poniedziałki

P1140310 (Copy)

Są zaskakujące z powodu tych dwóch klas w jednej. Znowu dałem się na to złapać i znowu nie wziąłem drugiego dziennika. Jest to trochę wkurzające, ale jest to w pełni moja wina.

P1140327 (Copy)

Tylko nie dociera do mnie dlaczego nikt nie uznał tego za dość istotne by mnie powiadomić, dlaczego uznano że jakoś tam sobie poradzą i nikt mi nic nie powiedział? Bo to Chiny Barcie więc nie oczekuj że ktoś Ci powie cokolwiek przydatnego.

P1140312 (Copy)

Po tej sympatycznej komedii omyłek poszedłem biegać. Lubię sobie wyjść pobiegać gdy pogoda dopisuje. Gdy pogoda nie dopisuje, też wychodzę. Nie wychodzę z powodu pogody, ale pomimo niepogody. W każdym razie było dzisiaj zimno.

P1140322 (Copy)

Co nawet nie jest zaskakujące w końcu mamy już jesień i znowu temperatura zaczyna wariować, czyli rano jest chłodno, w południe gorąco i wieczorem znowu chłodno. Do tego stopnia chłodno że o dziesiątej rano biegając w bluzie z długim rękawem było mi akurat. Nie za ciepło, nie za zimno. A powinienem się w tym prażyć. No cóż…to naprawdę jesień.

P1140313 (Copy)

Zacząłem spokojnie, nie chciałem biec za szybko bo czułem że jest chłodno, a jak jest chłodno to nie lubię biegać za szybko. Jakoś wtedy nieprzyjemnie mi się robi w gardle, a potem gdy wracam do mieszkania to czuję się średnio. Także nie lubię biegać za szybko. I to jest taka mentalna blokada która nie pozwala mi się rozpędzić, ruszyć niczym rączy jeleń i szaleć.

P1140320 (Copy)

Dlatego też nie lubię robić interwałów na jesień i wczesną wiosną. Dlatego w każdym planie jaki zrealizowałem nie było interwałów w czasie wczesnej wiosny. Hmm…no tak, tylko teraz nie biegam według planu a dla siebie, więc może te interwały…albo chociaż bieganie w drugim zakresie…będę uskuteczniał w okresie chłodniejszym.

P1140314 (Copy)

Dzisiaj ta blokada nie zadziałała i o ile początek był powolny tak z każdym kolejnym kilometrem coraz bardziej się rozkręcałem, nawet nie chciałem się powstrzymywać bo biegło mi się tak dobrze. Czyli te sobotnie wolne wybieganie zdało egzamin, bo właśnie dlatego się je robi – by się zrelaksować.

P1140317 (Copy)