Łobuzy

Czasem to właśnie te klasy nas zaskakują których byśmy o to nigdy nie podejrzewali. Bo czego oczekiwać od klasy przeszkadzaczy. Mam wrażenie że piszę o nich co piątek że mnie zaskakują a mimo to zaskakiwać mnie nie przestają. Bo w sumie to oczekiwań nie mam wobec Nich żadnych, więc wszystko co zrobią jest dla mnie zakończeniem. W dodatku najczęściej pozytywnym.
Tak właśnie było dzisiaj. Znowu.
Tym razem z powodu testu. Daisy chyba nie podała Im pytań, a Oni sami nie doszukali sie gotowców, nie mnie dociekać przyczyny takiego zachowania. Może było to lenistwo, może nieświadomość, j wolę myśleć że nie chcieli mnie oszukać.
No dobrze, trochę ściągali, ale pozabierałem sprawdziany dającym ściągać i przestali. Zostało mi do sprawdzenia jakieś 120 sprawdzianów, z których większość to będzie kompletna nuda bo znam wszystkie odpowiedzi, ale te z tej klasy powinny być inne. Wierzę w Nich i nawet jeżeli nie będą to jakieś super odpowiedzi to i tak boją o głowę tych którzy ten sprawdzian olali zupełnie.
W ogóle to jedyna klasa która zapytana o to jak się czujemy słysząc komplement powiedziała 'czasem nieśmiało’ bez żadnej pomocy. Taki mały plusik.
Ogólnie to był dobry tydzień w kolegium, tak jak zawsze oceniam aktywność klas wystawiając plusy i minusy, tak nawstawiałem same plusy. Może to też kwestia zajęć jakie mieliśmy, bo w końcu komplementy to dość pozytywny temat, który będziemy jeszcze męczyć w przyszłym tygodniu. Nie mogę tak skakać z tematu na temat bo będzie to dla większości za trudne, a chociaż skupiam się na tych chcących się czegoś nauczyć to nie mogę zapomnieć o reszcie. Czasem za łatwo przychodzi skupianie się na najlepszych i przekonywanie samego siebie że temat został zrozumiany i możemy iść dalej.
Po zajęciach i siłowni w postaci krótkiego i intensywnego rowerowania, poszedłem z Bryanem i Elizabeth, chińska wspolgabinetkowiczka Bryana, na kolację do chińskiego bufetu. Trzy godziny i jesz, pijesz co i ile tylko chcesz. Jedwabniki są paskudne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.