Tydzień dwudziesty pierwszy

To jest jedno jedyne zdjęcie na dzisiaj, bo prawdę pogoda od tygodnia nie tyle nie zachęca do wychodzenia na dwór co wręcz do tego zniechęca. Nie ma co sobie płuc psuć tym czymś w powietrzu.

Jedno zdjęcie, ale wybrane szczególne bo zgodnie z postanowieniem noworocznym by robić lepsze zdjęcia podjąłem wyzwanie z tej strony – https://dogwood.photography/52weekchallenge2017.html czyli co tydzień mam zrobić jedno (co najmniej) zdjęcie tematyczne, a na tematem w pierwszym tygodniu jest 'Historia opowiedziana za pomocą 'reguły trójpodziału’.  Bez dwóch zdań mam zdjęcia które by lepiej pasowały do tego tematu, ale to zrobiłem w tym tygodniu.

Także mamy Pana, który kuca zapatrzony w telefon komórkowy. Mamy ładny kontrast między białym ekranem a resztą zdjęcia, do tego Pan jest trochę starszy, siwe włosy ma już na głowie, więc nie kojarzy nam się jako przeciętny użytkownik smartfonów, a jednak siedzi sobie i chociaż ewidentnie na coś czeka to spędza czas z komórką w rękach. Może mogłem pokazać więcej drogi, nie chciałem bardziej pokazywać go na przystanku, bo było tam mnóstwo ludzi, chciałem zostawić Go samego, być może te czarne boki trochę przeszkadzają.