Dzień piąty
Jest to dzień urodzin boga bogactwa. W północnych chinach spożywa się pierog. Na Tajwanie szóstego dnia otwiera się sklepu przy akompaniamencie huku petard.
Tradycyjnie odpala się petardy by przykuć uwagę Guan Yu co ma zapewnić powodzenie w nowym roku.
Dzień siódmy
Nazywa się go renri人日 i uważa się że jest to dzień w którym wszyscy się starzejemy o rok. W południowo wschodniej Azji spożywa się sałatki z surowej ryby by żyć bogato.
Wyznawcy chińskiego buddyzmu nie spożywają mięsa by upamiętnić narodziny Sakry.
Dzień ósmy
Pora na kolejną rodzinną kolację by uczcić narodziny Jadeitowego Cesarza władcy nieba. Zazwyczaj wtedy wraca się do pracy, właściciele sklepów zapraszają pracowników na lunch/kolację by podziękować Im za pracę w ubiegłym roku.
Około pólnocy członkowie mniejszości Hakka zapalają kadzidła by upamiętniśc Jadeitowego Cesarza, oraz Zao Jun, boga kuchni, który zanosi informacje do nieba.
Dzień dziewiąty
Tego dnia ludzie modlą się do Jadeitowego Cesarza. Dla członków mniejszości Hakka, dzień ten jest ważniejszy od wigilii nowego roku.
Na Tajwanie ustawia się na ołtarzu stół z trzema warstawami: na górze sześć głównych warzyw plus makaron, owoce, po środku, oraz na dole: pięć ofiar i wino by upamiętnić bóstwa stojące poniżej Jadeitowego Cesarza.
Dzień dzisięty
Tego dnia świętuje się ku czci towarzystwa jadeitowego cesarza.
Dzień trzynasty
Tego dnia spożywa się tylko dania wegetariańskie by wyczyścić organizm po obżarstwie dni poprzednich.
W ten dzień upamiętnia się generał Guan Yu, czyli chińskiego boga wojny. Praktycznie wszędzie w Chinach modli się do Guan Yu w ten dzień, ponieważ jest on symbolem zwycięstwa i sukcesu.
Dzień piętnasty – święto lampionów
Spożywa się kulki ryżowe w zupie. Rozpala się świeczki przed domami by wskazać drogę duchom. Rodziny wychodzą na ulice by zapalić lampiony.
Tego dnia kończą się wszystkie uroczystości związane z nowym rokiem.